27.12.2024

Global News

Follow global news

Львівська ОВА спільно із лейблом MONOTON та співаком OKS презентували соціальний проект “Я хочу до Львова”

Львівська ОВА спільно із лейблом MONOTON та співаком OKS презентували соціальний проект “Я хочу до Львова”

Львівська ОВА спільно із лейблом MONOTON та співаком OKS презентували соціальний проект “Я хочу до Львова”

24 лютого, у день, коли пролунали перші вибухи, мільйони українців втратили свої домівки і змушені були рятувати своїх рідних та шукати безпечне місце, тікаючи від російської агресії. Львів, як і багато інших міст України, став другою домівкою  для сотень тисяч українських сімей, а львів’яни — новою родиною.

Львівська обласна державна адміністрація, музичний лейбл MONOTON та артист OKS об’єдналися у колаборацію і представили спільний проєкт та пісню “Я хочу до Львова”.

Мета проєкту — щоб кожна родина після війни обов’язково повернулася до своїх рідних домівок та міст, які вони так люблять.

Відео “Я хочу до Львова” було знято на Площі Ринок у Львові. Героями ролика стали люди, що кожен день стоять на охороні нашої країни, рятують життя та захищають мир і спокій — лікар, балерина, волонтер, рятувальник, власник бізнесу, військовослужбовець ЗСУ та 4-річна дівчинка Афіна з Маріуполя. Вони зачитали рядки із вірша Андрія Панчишина “На площі Ринок”.

Автором треку “Я хочу до Львова” став львівський співак і музикант Віталій OKS. Він народився і живе у Львові. Займатися вокалом почав вже у 6 років, отримуючи від співу щирі емоції. У 16 років спробував взяти участь у шоу “Голос країни”, ступив на найбільшу сцену України, і став суперфіналістом 10-го сезону. 

Ця пісня  про кожного з нас, про спогади, про емоції, які виникають у нас, коли ми знаходимось вдома. Львів справді став домівкою для тисяч біженців фактично з усіх куточків України. Усі ми стали одним цілим народом, який бореться за свою країну, за свою історію, за свою націю.

Виконавець розповідає неймовірну історію написання треку:   

“Після початку повномасштабної війни подзвонити до близьких, знайомих, друзів і запитати “як ти?” стало життєво необхідною  справою. У цей вечір я бачився з подругою, яка була змушена залишити свою домівку через бойові дії. Ми довго розмовляли, а коли прощались вона сказала: “Знаєш, я так хочу додому! Хочу до друзів, до рідних! Хочу до Львова! Тоді ці слова залишись відлунням у моїй голові. За 15 хвилин з’явилася мелодія та рядки склалися у текст пісні “Я хочу до Львова”. Це стало справжнім маніфестом у моїй творчості”. 

Організатори проєкту впевнені —  війна закінчиться, ми все відбудуємо, все встане на свої місця а люди повернуться додому. Проте ми завжди будемо пам’ятати, що нас підтримувало та обєднувало увесь цей час. 

About Author